Jdi na obsah Jdi na menu
 


Další služby

 

ŠKOLKA

 

Pro kteréhokoliv nekonfliktního pejska. Vítáni jsou holky, kluci, tlustí, tencí...,zkrátka pro všechny, co si chtějí užít prima den.

 

Hlídání na dlouhod.pobyt

 

Je součástí školky. Pejsci jsou přes den v přítomnosti „školáků“ a večer po večeři mají připravené pelíšky a ti co nebudou chtít spát klidně si můžou dál hrát.
Pro pejsky které neznáme, doporučujeme navštívit školku předem a zkusit si asponˇ denní pobyt, abychom potom my, Vy i pejsek byli klidní a Vy jste si užili dovolenou.

 

HLÍDÁNÍ PEJSKA U VÁS DOMA

 

Jedete na dovolenou? Nebo jen na víkend s přáteli? Chcete, aby Váš pejsek zůstal ve svém prostředí, nebo hlídal Váš dům na zahradě, máte agresivního pejska, který nemůže být v psí školce, protože napadá ostatní pejsky? NEVADÍ. Budeme dojíždět k Vám domů v čase Vaší nepřítomnosti a s pejskem po dobu kterou si budete přát rádi zůstaneme (nakrmení, úklid po pejskovi, hraní si, venčení, procvičení poslušnosti, mazlení, vyčesání atd.podle toho co si budete přát).Do vašeho bytu a na vaši zahradu může vstoupit jen zaměstnanec firmy VEJATOM s platnou pracovní smlouvou.