Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výcvik psů,náprava chování

 

VYCVIČENÝ PES  ==  SPOKOJENÝ PÁN I PES 

45min ---    100 Kč

 

 INDIVIDUÁLNÍ VÝCVIK PSŮ VÝHODY: PEJSEK JE VYCVIČENÝ RYCHLEJI (NEŽ U SKUPINOVÝCH KURZŮ),INSTRUKTOR SE VĚNUJE POUZE VÁM,MOŽNOST VÝCVIKU VE VAŠEM PROSTŘEDÍ A V ČASE KDY VÁM TO VYHOVUJE.

Výcvik psa není žádná věda i vy můžete mít výchovaného psa. Důležité je začít od štěněte. Nepodceňujte přivolání psa a nenechte sebou vláčet po ulicích.

Stačí vám jedna lekce kde vysvětlíme základní povel a vy trénujete podle potřeby sami doma.

 

Přerůstá Vám váš domácí mazlíček přes hlavu? Místo, aby přiběhl, když ho voláte, tak změní směr a pádí pryč? Už máte dost okopaných sandálů z jeho rychlostí, když Vás táhne po ulici za sebou? Rádi pomůžeme se základním výcvikem vašeho pejska. Výuka probíhá zkušeným kynologem s 45letou praxí!

 

 

INDIVIDUÁLNÍ VÝCVIK PSA S MAJITELEM

Tento výcvik probíhá pod dohledem kynologa, který se věnuje jenom Vám po celou dobu výcviku psa. Snahou je co nejsrozumitelnější formou vysvětlit majiteli správný postup výcviku k bezproblémovému soužití s jeho psem.

 

INDIVIDUÁLNÍ VÝCVIK PSA BEZ PŘÍTOMNOSTI MAJITELE

Tento výcvik je vhodný pro majitele, který nemá dostatek času, ani sil na svého pejska. Ale nedoporučujeme, pes nemá k majiteli takový vztah jak když provádí cviky s majitelem.

 

NÁPRAVA CHOVÁNÍ

Máte pocit, že Vašeho pejska už nezvládne vůbec nikdo? Nevěšte hlavu!  I ti nejagresivnější, nejtemperamentnější, nebo nejbázlivější jedinci mají šanci ukázat Vám svoji lepší stránku. U nás máte možnost jim ji dát.

 

METODY VÝCVIKU

Ke každému psu přistupujeme individuálně a důležitá je především motivace, která k výcviku neodmyslitelně patří. Výcvik vedu formou hry, za pomocí pamlsků či hraček. Pejsek by měl mít z výcviku radost a měl by se na něj těšit. Nikdy nepoužíváme donucovacích pomůcek(ostnatý obojek,elektr.oboj atd.).

 

INDIVIDUÁLNÍ VÝCVIK PROBÍHÁ JEN VY, VÁŠ PES A NÁŠ INSTRUKTOR,KTERÝ SE VĚNUJE PO CELOU DOBU VÝCVIKU POUZE VÁM.